O nas - trochę historii

RestaurANKA – dawniej „Bar Ania” – to lokal o najdłuższej historii w mieście.

Założona i prowadzona przez naszą rodzinę nieprzerwanie od ponad 20 lat wyspecjalizowała się przede wszystkim w tradycyjnej kuchni polskiej.

Nasi kucharze związani są z nami od lat, posiadają ogromne doświadczenie i umiejętności. Dzięki temu, że jako jedyni w rejonie jesteśmy także właścicielami zakładu przetwórstwa mięsnego, dajemy gwarancję na swieżość i jakość surowców, z których powstają nasze dania. Każdego dnia, z najlepszych produktów przygotowujemy dania obiadowe, zupy i surówki.

Nie chodzimy na skróty! I udowadniamy, że tradycyjna polska kuchnia jest bardzo smaczna, a do tego w rozsądnej cenie.

Przez ostatnie lata nasza restauracja przeszła kilka remontów, ostatni w maju 2019r., wtedy też zmieniliśmy wystrój i nazwę na restaurANKA. Od czerwca tego roku udostępniliśmy również taras letni, gdzie w ciepłe dni można zjeść i schłodzić się naszym zimnym piwem czy lemoniadą.

Staramy się cały czas rozwijać, nie zapominając przy tym, że liczy się prawda i uczciwość na talerzu.

Kudowa Zdrój jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce. Na jego mapie znajdą Państwo wiele restauracji, więc jest w czym wybierać. Jeśli jednak szukają Państwo miejsca, gdzie zjeść pyszne, domowe obiady przygotowane przez kucharzy, dla których od lat naprawdę liczy się jakość i smak – RestaurANKA serdecznie zaprasza.

Oferujemy bogaty asortyment wędlin, a także mięso i jego przetwory. Od początku działalności firmy przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych wyrobów. Wybierając je mają Państwo pewność, że są to tradycyjne produkty o niepowtarzalnym smaku.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat pozwala nam spełniać potrzeby i wymagania najbardziej wymagających klientów. Nasze wyroby powstają z myślą o tych z Państwa, dla których liczy się smak i zdrowie!

Na terenie Kudowy-Zdrój znajdują się 2 firmowe sklepy – przy ul. Zdrojowej 42 oraz ul. Głównej 19.

Ponadto nasze wyroby znajdą Państwo w wielu lokalnych sklepach.

www.fugowski.pl